Unod már hogy a mosdóban sose tudod hova tedd a telódat zuhanyzás vagy nagy dolog közben? Itt a megoldás telefon tárolóval fel van szerelve! A méretei a telefon tartónak: hosszúság 19,2 cm, szélesség: átlagosan 9.5 cm. Bármilyen nagyobb mobil el fél rajta. A wc papír tekercs akasztó hossza : 10 cm.
...
Eladó egy kétszintes 120 nm-es 4 szobás családi ház 1160 nm-es telken (+1700 nm kert) Orosháza-Szentetornya csendes részén, a Gyopárosfürdői strandtól mindössze 5 percre! Ideális választás családoknak, kertészkeőknek, gazdálkodóknak vagy nyugodt vidéki életre vágyóknak.
...
Eladásra kínálom régebben sörözőként működő üzletet, mely családi házzá is alakítható. 600 m2 telken 150 m2 épület, mely 2007- ben teljes felújításon esett át. komplett tetőcsere, víz, villany, központi fűtés gázkazánról.
...
Eladó sárga muskotály szőlő pálinkának való kiváló alapanyag. Helyileg Magyarország Borsod Abaúj Zemplén vármegye, Sárospatak településen. Ára 250Ft/kg. Zúzás bogyózást az ár tartalmazza.
Érdeklődni+36306994378...
A telek mérete 956m2, a ház 77m2. 1971-ben épült. Közepes állapotú. Tehermentes . Villany,Gáz,Víz,Csatornázot.
Falazata vályogtègra,alapja tégla, bitumenes szigeteléssel. A ház 2 szoba,1 konyha, 1fűrdőszoba, 1kamra , folyosó. Fütés gáz konvektor. A házhoz 3 mellék épület tartozik. ...
Kézdivásárhely régi buszállomása épülettel és telekkel együtt eladó. A terület mérete 7.273 nm, az épület 232 nm hasznos alapfelületű.
Közművek: háromfázisú áram, víz, kanalizálás, gáz.
Az ár az áfát (TVA) tartalmazza....
Üdvözöljük az Ehirdetes.ro ingyenes apróhirdető weboldalon. Teljesen ingyenes hirdetések országosan, vagy célzottan Erdély lakókörnyezetéhez szólva. Az ehirdetes.ro rendszerében egyszerűen és gyorsan tud apróhirdetést feladni, több képpel illusztrálva, akár regisztráció nélkül is. Apróhirdető portálunkon a széles kategória választék az ingatlan, a jármű, a műszaki cikkek, a mezőgazdaság, stb… területét átöleli. Csatlakozzon az elégedett ügyfelek táborához portálunkon, hogy minél többen megtekintsék hirdetését. Sikeres üzletkötést kivánunk minden ügyfelünknek.