Sepsiszentgyörgyön 2-3 vagy 4 szobás Tömbházlakást Vásárolnék.
Északi oldal, földszint, vagy utolsó emelet lapos tetövel kizárva.
*Ne feledje - Eladás után ha nem akar sürgösen kiköltözni, visszabérelheti a lakást még 2-3 évig a továbbiakban.
- a kép ilusztráció....
Magyarország, Békés megyei szép telepūlésen, Kaszaperen eladó 3 szobàs,100 nm-es összközműves csalàdi ház. Az összes helyiség fűtése gázkazànról lehetséges, ill. 2 szoba kályhával kiegészíthető. Vegyeskazános lehetőség is adott.
...
Kiadó egy 2 szobás lakás egyik külön bejáratú, teraszos szobája a Székely vértanúk 6b tömbházban, a Novi7 negyedben. Közelben az orvosi egyetem és a sürgősségi korház. Lehetőleg hosszú távra keresünk egy kisállattal nem rendelkező lányt.
...
Kiadó 2 szobás lakás egyik külön bejáratú szobája áprilistól a Bulevardul Pandurilor 22-es számon, a harmadik emeleten, egy rendszerető lány részére!
Havi bér: 175€ + közköltség.
Érdeklődni 0745014685...
diák lányok számára kiadó lakrész - tetőtér - manzárd, hasznos terület 130 nm, 3 szoba, fürdőszoba, nyitot-térű nappali + konyha, közel az egyetemhez - a Társadalmi Tudomány Kar -
egycsaládos ingatlan udvarral, férőhely 4-6
ár 100 / fő
E-mail < lukacs_jozsef@yahoo.com >, tel :40722408907; 40757789937...
Kiadó hosszú távra 3 szobás bútorozott tombházlakás Csíkszeredában, a központi piac közelében.Az ingatlan hőszigetelt tömbházban a második emeleten található, bútorozott, gépesített,saját hőkozponttal illetve két fürdővel rendelkezik.
...
Üdvözöljük az Ehirdetes.ro ingyenes apróhirdető weboldalon. Teljesen ingyenes hirdetések országosan, vagy célzottan Erdély lakókörnyezetéhez szólva. Az ehirdetes.ro rendszerében egyszerűen és gyorsan tud apróhirdetést feladni, több képpel illusztrálva, akár regisztráció nélkül is. Apróhirdető portálunkon a széles kategória választék az ingatlan, a jármű, a műszaki cikkek, a mezőgazdaság, stb… területét átöleli. Csatlakozzon az elégedett ügyfelek táborához portálunkon, hogy minél többen megtekintsék hirdetését. Sikeres üzletkötést kivánunk minden ügyfelünknek.