Eladó telek Tyukodon

Eladó telek TyukodonEladó telek TyukodonEladó telek TyukodonEladó telek TyukodonEladó telek Tyukodon
  • Eladó telek Tyukodon
  • Eladó telek Tyukodon
  • Eladó telek Tyukodon
  • Eladó telek Tyukodon
  • Eladó telek Tyukodon

Hirdetés leírás

Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyében, Mátészalkától és Szatmárnémetitől kb. 20 km-re, Tyukod község frekventált részén, az Uray - kastély szomszédságában eladó 1700 m2-es építési telek. A telken vezetékes víz, csatorna, gáz, villany (3 fázis, 380V), gyűrűs kút valamint fúrt kút (52 m) található. A telken kerti tó, 50 tuja, 10 fenyő, 30 gyümölcsfa és díszcserjék találhatók. Valamint található még egy fedett épített kemence és egy 30 m2-es zsindelyfedésű pagoda és egy ásott verem. A telek irányára 4.200.000 Ft.

A telekkel szemben ugyanattól a tulajdonostól szintén eladó egy családi ház. A telek 650 m2, a rajta lévő ház 120 m2-es, téglaépítésű, amely déli fekvésű. A ház két bejáratú. A házban 3 szoba, előszoba, beépített üvegház, fürdőszoba villanybojlerrel, étkezős konyha (ami 24 m2), spájz található. A házhoz csatoltan található még kazánház (2x3 m), garázs (6x4, 5 m), valamint külső fedett terasz (10x2 m). Külön található még egy fűthető téli üvegház és tároló (6x5, 4 m). A bejárati ajtó és minden ablak hőszigetelt üveggel ellátott. Az ingatlan bútorozottan eladó. A fűtés cirkó kazánnal és vegyes tüzelésű kazánnal is megoldott. Az udvaron kerti tó, sziklakert valamint épített gyermek medence található. 200 méteres körzetben iskola, óvoda, bölcsőde, önkormányzat, posta, buszmegálló, gyógyszertár, orvosi rendelő valamint élelmiszerbolt található. Irányár: 14.900.000 Ft. elérhetőség:06702000196



Feltöltve 2025-04-08, hirdetés azonosító 101014, megtekinve 337 alkalommal.

54.600 ron ~ 11.143 €

~ 4.200.000 forint ~ 11.618 $

E-mail küldés az eladónakE-mail küldés

Rajk Norbert

Hirdető Rajk Norbert

Állapot Használt

Megosztás

Kedvencekhez adom Facebook megosztás  Twitter megosztás   Elküldöm a barátomnak  Oldal nyomtatása 

Címkék eladó, telek, tyukodon, eladó telek tyukodon

FIGYELEM!

Az ehirdetes.ro nem vállal felelőséget az apróhirdetések tartalmáért. Soha ne utaljon előre pénzt, ne adjon ki pénzügyi információt, még akkor sem, ha az eladó ezt kéri!

kiemelt hirdetés Garzonlakás Kézdivásárhelyen
Garzonlakás Kézdivásárhelyen

Ingatlan - Lakás

Kovászna - Kédivásárhely

186200 ron

Kedvencekhez ad

Eladó családi ház Székelykeresztúron
Eladó családi ház Székelykeresztúron

Ingatlan - Ház

Hargita - Székelykeresztúr

784000 ron

Kedvencekhez ad

kiemelt hirdetés Nagybánhegyesen rendezett családi ház eladó
Nagybánhegyesen rendezett családi ház eladó

Ingatlan - Ház

Magyarország - Békéscsaba

7500000 ron

Kedvencekhez ad

kiemelt hirdetés Gádoroson takaros családi ház eladó
Gádoroson takaros családi ház eladó

Ingatlan - Ház

Magyarország - Békéscsaba

7000000 ron

Kedvencekhez ad

kiemelt hirdetés Kunágotán családi ház eladó
Kunágotán családi ház eladó

Ingatlan - Ház

Magyarország - Békéscsaba

7500000 ron

Kedvencekhez ad

Üzenet az eladónak

Üzenet:
biztonsági kód
 
Weboldalunk cookie-k segítségével fokozza a felhasználói élményt! Bővebb információ! » Rendben
© 2025 Minden jog fenntartva