Eladó ház Ivóban

Eladó ház IvóbanEladó ház IvóbanEladó ház IvóbanEladó ház IvóbanEladó ház IvóbanEladó ház Ivóban

Nagyításhoz kattints a fenti képre!

  • Eladó ház Ivóban
  • Eladó ház Ivóban
  • Eladó ház Ivóban
  • Eladó ház Ivóban
  • Eladó ház Ivóban
  • Eladó ház Ivóban
Hirdetés leírás

Ivóban, gyönyörű szép természeti környezetben, most megvásárolható ez a közvetlen a patak partján található, 700 m2-es telken felépített 2 db 6 fő befogadására alkalmas családi ház, mely aszfaltos úton megközelíthető, mégis csendes, nyugodt környezetben, zsákutcában helyezkedik el.

Az egyik ház 92 m2-es 2 szintes, 2000-ben épült, a másik 60 m2-es galériás, 2007-ben épült 2 szintes ház.

A 92 m2-es ház 1 db vízteres kandallóval központi fűtéses és 1 db kazánházban lévő faelgázosító kazánnal megoldott központi fűtéses (külön-külön vagy egyszerre is használható), ásott kúttal + hidroforral megoldott vízellátású családi ház.

Az alsó szinten (46 m2) nappali, felszerelt konyha + étkező, fürdőszoba + Wc, kamra, felső szinten (46 nm) 2 szoba + gardrób.

70 nm ház: 1 db fatüzelésű kályhával megoldott fűtés (már elindított kivitelezésű, a kazánházzal később összeköthető központi fűtéssel megoldható), ásott kúttal + hidroforral megoldott vízellátású családi ház.

Az alsó szinten (35 nm) étkező + konyha, fürdő + wc, nappali, a felső galériás (35 nm) részen 2 db külön feljárattal rendelkező szoba található.

A telken kialakításra került egy dísztó patakbefolyással ellátva, a telek közvetlenül az Ivói patakkal határos. Öntözés kútból vagy külön hidroforral a tóból is megoldott.

Az ingatlanon az alábbi melléképületek találhatóak: 22 m2-es garázs, 20 m2-es raktár, 5 m2-es kazánház, 20 m2-es és egy 4 m2 -es filagória, 12 m2-es fásszín, az ásott kút itt található + tároló rész.

A varázslatos dísztó vízét a patak folyamatos friss vízzel látja el, a túlfolyás csővel és árokkal is megoldott. A dísztó felett egy 4 m2-es amerikai zsindellyel fedett fából készült paddal és asztallal felszerelt filagóriában lehet pihenni.

Internet + TV szerződés a Digi szolgáltatóval jelenleg is él, optikai kábellel megoldott.

Most csak ennyit szeretnék írni erről a csodás ingatlanról, jöjjenek el és nézzék meg személyesen, hiszen a valóságban az igazi.:)

Hívhatnak a hét bármely napján.:).

0741943278 Bányász Hunor
0750805453 Kovács Kamilla

Feltöltve 2025-04-30, hirdetés azonosító 103554, megtekinve 4 alkalommal.

431.201 ron ~ 88.001 €

~ 33.169.308 forint ~ 91.745 $

E-mail küldés az eladónakE-mail küldés

Bányász Hunor

Hirdető Bányász Hunor

Állapot Használt

Megosztás

Kedvencekhez adom Facebook megosztás  Twitter megosztás   Elküldöm a barátomnak  Oldal nyomtatása 

Címkék eladó, ház, ivóban, eladó ház ivóban

FIGYELEM!

Az ehirdetes.ro nem vállal felelőséget az apróhirdetések tartalmáért. Soha ne utaljon előre pénzt, ne adjon ki pénzügyi információt, még akkor sem, ha az eladó ezt kéri!

kiemelt hirdetés Garzonlakás Kézdivásárhelyen
Garzonlakás Kézdivásárhelyen

Ingatlan - Lakás

Kovászna - Kédivásárhely

186200 ron

Kedvencekhez ad

Eladó családi ház Székelykeresztúron
Eladó családi ház Székelykeresztúron

Ingatlan - Ház

Hargita - Székelykeresztúr

784000 ron

Kedvencekhez ad

kiemelt hirdetés Nagybánhegyesen rendezett családi ház eladó
Nagybánhegyesen rendezett családi ház eladó

Ingatlan - Ház

Magyarország - Békéscsaba

7500000 ron

Kedvencekhez ad

kiemelt hirdetés Gádoroson takaros családi ház eladó
Gádoroson takaros családi ház eladó

Ingatlan - Ház

Magyarország - Békéscsaba

7000000 ron

Kedvencekhez ad

kiemelt hirdetés Kunágotán családi ház eladó
Kunágotán családi ház eladó

Ingatlan - Ház

Magyarország - Békéscsaba

7500000 ron

Kedvencekhez ad

Üzenet az eladónak

Üzenet:
biztonsági kód
 
Weboldalunk cookie-k segítségével fokozza a felhasználói élményt! Bővebb információ! » Rendben
© 2025 Minden jog fenntartva